lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > ZASKAKUJĄCA KAMPANIA KAREN WALKER EYEWEAR WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

ZASKAKUJĄCA KAMPANIA KAREN WALKER EYEWEAR WIOSNA LATO 2013

ZASKAKUJĄCA KAMPANIA KAREN WALKER EYEWEAR WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
11 Luty '13

Znana nowozelandzka projektantka postanowiła przełamać konwencję i zaprosiła do swojej kampanii okularów kobiety od 65 do 92 roku życia. Zostały sfotografowane przez jednego z najbardziej cenionych fotografów mody - Ari Seth Cohen. Prowadzi on bloga Advanced Style, na którym systematycznie pojawiają się modni ludzie w kwiecie wieku. Przyznał, że był zachwycony, kiedy Karen zaproponowała mu współpracę.

 

 

Joyce Carpati, Linda Rodin, Lynn Dell i  Ilona Royce Smithkin, to bohaterki znane już fotografowi z publikacji na jego stronie. Zdjęcia zostały zrobione w domu starszych Pań. Fotografie mają w sobie dużą dawkę vintage. Niecodzienne twarze modelek, nie tylko ozdobione są najnowszymi modelami okularów, ale także retro – gadżetami takimi jak pióra, cekiny, opaski, klimatyczna biżuteria.

 

 

Twarze pozujących pań, mają w sobie wielką siłę wyrazu. Mimo zaawansowanego wieku, widać w nich życiowy wigor i wewnętrzny spokój. Czy w oryginalnym pomyśle na kampanię Karen Walker Forever wiosna lato 2013 przekonuje Was niecodzienny dobór modelek? 

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia tylko w naszej galerii! 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja