PL / EN
ORIENTALNA KAMPANIA ZARY - JESIEŃ ZIMA 2018/19

ORIENTALNA KAMPANIA ZARY - JESIEŃ ZIMA 2018/19

„Modny gang”, czy eklektyzm, orient i egzotyka? Zobaczcie! 

Z niecierpliwością wypatrujemy nowych kampanii Zary zapowiadających trendy na kolejny sezon. Miks kultur oraz innowacyjne podejście sprawiają, że hiszpańska sieciówka nie przestaje zaskakiwać. Zobaczcie! 

ZARA: KOLEKCJA WOMAN JESIEŃ ZIMA 2018/19

Jesienno-zimowa linia Zary dla kobiet nawiązuje do orientalnej estetyki, a wiodącym motywem są zwierzęce printy oraz dodatki przenoszące nas oczami wyobraźni do rejonu Azji. W kolekcji królują bogate tkaniny z wytłaczanym wzorem, złota biżuteria oraz turbany. Dodatki zdobią klamry oraz dekoracyjne guziki, a całość stanowi wyraz inspiracji epoką baroku, w której dominowały wykwintne formy.

ZARA MAN: KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2018/19

Autorem męskiej kampanii Zary na jesień i zimę 2018/19 jest Craig McDean. Uchwyca on modeli, takich jak Abdulaye Niang, Kendal Harison, Simon Bornhall oraz Willow Barret. Hiszpańska sieciówka w ofercie posiada stylowe, szare garnitury, na których gości krata i pokazuje, że można je nosić na różne sposoby, tak jak kiedyś robili to członkowie zespołu The Beatles. W linii znajdują się marynarki typu oversize, także zapinane dwurzędowo oraz szerokie spodnie kończące się tuż przed kostką. Nie brakuje także nieco bardziej dopasowanych krojów. Takie stylizacje komponuje Karl Templer, a towarzyszą mu makijażystka Susie Sobol oraz fryzjer Guido Palau.

POLECAMY: NAJLEPSZE KAMPANIE JESIEŃ ZIMA 2018/19

Zara, kampania jesień zima 2018/19

ZARA KIDS: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

W kolekcji dziecięcej Zary jesień zima 2018/19 dominują ortalionowe płaszcze w kratę, przypominające klasyki Burberry. Do tego dołączają plecione swetry w odcieniach ciepłego beżu, a całość rozwesela żółć. Z dodatków pojawiają się kapelusze, które przystrajają stylizacje zbudowane na bazie jesiennych okryć wierzchnich. Miejscami przewija się sztruks oraz niebieski gładki dżins. Chociaż kolekcja jest uszyta z myślą o sektorze Kids, to doskonale sprawdziłaby się także w kategorii Woman i Man, dzięki stylowym połączeniom kolorystycznym.  

Jak Wam podobają się motywy przewodnie hiszpańskiej sieciówki?

video

BALENCIAGA WIOSNA LATO 2019

tagi: Zara | kampania | trendy | jesień zima 2018/2019 | ZARA | TRENDY |

podobne artykuły