lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ZAPOWIEDŹ POKAZU CHANEL METIERS D`ART 2015/16
Lamode.info

ZAPOWIEDŹ POKAZU CHANEL METIERS D`ART 2015/16

ZAPOWIEDŹ POKAZU CHANEL METIERS D`ART 2015/16

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
21 Listopad '15

W obecnym roku Karl Lagerfeld zdecydował się połączyć Paryż z Rzymem. To właśnie w Wiecznym Mieście odbędzie się pokaz kolekcji Métiers d'art na sezon 2015/16 - prezentacja Paris-Rome zaplanowana jest na 2 grudnia br. w legendarnym studio filmowym Cinecittà.

 

Preludium pokazu będzie stanowić krótkometrażowy film autorstwa Lagerfelda pt."Once and forever". W zrealizowanej w Paryżu produkcji wystąpią Kristen Stewart oraz Geraldine Chaplin - obie gwiazdy wcielą się w aktorki przygotowujące się do roli Gabrielle Chanel w różnym wieku. To pierwszy raz kiedy młodsza muza projektanta wciela się w Coco. "Ona może wyglądać jak Chanel i pragnąłem pokazać Chanel przez kolejne dekady w jej życiu i powrót w latach 50." - wyznał Karl. Z kolei Chaplin miała okazję już czterokrotnie zostać filmową Gabrielle. W nowym projekcie, obok głównych bohaterek, wystąpią też Jérémie Elkaïm, François Marthouret, Amanda Harlech, Jamie Bochert, Jake Davies, Baptiste Giabiconi i Laura Brown.

 

Nikogo nie zaskoczy również wiadomość, że Kristen Stewart zostanie twarzą kampanii promującej kolekcję Métiers d'art Paris-Rome 2015/16 - efekty tej współpracy będziemy mogli poznać w maju 2016 roku. Nie zostajemy nam nic innego jak czekać na wszystkie planowane wydarzenia!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja