lamode > URODA > ZAPACHY > ZAPACH DLA KOBIET ROSES DE CHLOÉ
Lamode.info

ZAPACH DLA KOBIET ROSES DE CHLOÉ

ZAPACH DLA KOBIET ROSES DE CHLOÉ

Dodane przez Artykuł Promocyjny
25 Wrzesień '13

Potraficie wyobrazić sobie letni odpoczynek na słonecznej łące lub w różanym ogrodzie, który uchwycono w zapachu? Tej jesieni będziemy mogli wciąż wracać do tak przyjemnych chwil i kwitnącej wkoło natury. We wrześniu 2013 roku portfolio zapachowe domu mody Chloé powiększyło się bowiem o kolejną aromatyczną propozycję.

 

Orzeźwiającą bergamotkę zestawiono z różą demasceńską, dodano do tego białe piżmo i ambrę. W sercu ukryto natomiast akord magnolii. Tak Michel Almairac i Mylene Alran stworzyli Roses de Chloé – kwiatową bardzo kobiecą i świeżą kompozycję. Uchwycili w niej delikatność, młodzieńczy urok i wrażliwość kobiety uosabiającej ideał marki. Od 2008 roku dom mody prezentuje nam jej kolejne odsłony, interpretując wciąż na nowo różane aromaty.

 

Zamknięte w kultowym flakonie zwieńczonym różową wstążką perfumy, nabrały romantycznego wyrazu w kampanii z udziałem Tildy Lindstam, Caroline Brasch Nielsen i Esther Heesch.  Trzy piękne modelki w artystycznej wizji sfotografował Fabien Baron komponując ich delikatną, wręcz niewinną urodę z subtelnym i symbolicznym kwiatem róży.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja