lamode > INFO > RYNEK > YOU NGUYEN NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MARKI BENETTON
Lamode.info

YOU NGUYEN NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MARKI BENETTON

YOU NGUYEN NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MARKI BENETTON

Dodane przez Katarzyna T.
28 Czerwiec '11

Benetton Group przechodzi obecnie zmiany, które dotycząca zarówno zarządzania markami Benetton  i Sisley, jak i działu kreatywnego. You Nguyen, nowy Dyrektor Działu Sprzedaży, a zarazem nowy Dyrektor Kreatywny zapewnia, iż ma gotową strategię sprzedaży. Ma ona być w pełni zsynchronizowana z każdym aspektem marki – od urządzenia wnętrz sklepów i butików aż po kampanie reklamowe. Podkreśla, że chce wydobyć z marki jej esencję – włoski gust i styl, bazujący na jakości, kolorze, projekcie i przyciągających wzrok detalach.

 

Dołączyłem do Benetton Group, aby wspierać niesamowity brand, jakim jest United Colors of Benetton. Obecnie działamy w 120 krajach na całym świecie. Nasza przyszłość opiera się na lojalności wobec naszej tożsamości. (…) Myślę, że moje spojrzenie – „spojrzenie cudzoziemca” będzie wsparciem i dostrzeże to, co dla marki jest najważniejsze (…) – mówił You Nguyen po oficjalnym ogłoszeniu jego nowych stanowisk.

 

Z radością witamy pana Nguyen w naszym zespole – komentował Alessandro Benetton, prezes zarządu Benetton GroupJestem przekonany, że jego międzynarodowe doświadczenie pomogą nam napisać kolejny rozdział w historii odnowienia marki – tak, abyśmy nadal byli pionierami zmian w przestrzeni ekonomicznej i społecznej. Pragniemy, aby Benetton odgrywał znaczącą rolę w świecie, w którym żyjemy – jeśli dotąd szło nam dobrze, to w następujących miesiącach i latach będzie szło nam jeszcze lepiej.

 

You Nguyen urodził się w południowym Wietnamie, uczył się we Francji i na studiach MBA w Stanach Zjednoczonych. Od zawsze związany był z sektorem odzieżowym – od 2003 roku pracował dla Levi Strauss &Co.

 

(cytaty za: www.press.benettongroup.com; tłumaczenie LaMode.Info)

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja