lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > WZÓR KULTOWEJ KOSZULKI POLO W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW MARKI LACOSTE
Lamode.info

WZÓR KULTOWEJ KOSZULKI POLO W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW MARKI LACOSTE

WZÓR KULTOWEJ KOSZULKI POLO W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW MARKI LACOSTE

Dodane przez Redakcja
08 Grudzień '14

Niespełna wiek po tym jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie polówce z krokodylem (1927r.), wzór tkaniny sprytnie wykorzystali projektanci marki, aby stworzyć kolejny ponadczasowy produkt - zegarek Lacoste.

 

Kolekcję czasomierzy, której towarzyszy hasło To suit every mood - aby zaspokoić każdy nastrój, osobowość czy okazję, „podano” w 6 różnych wariantach kolorystycznych: szarym, czerwonym, niebieskim, białym, zielonym i czarnym. Ducha marki najsilniej odzwierciedla wykończenie silikonowych pasków, które zaprojektowano idealnie na wzór tkaniny kultowych koszulek polo. Połączenie delikatnych wyżłobień oraz lekko zmatowionej kolorystyki daje pożądany efekt - na pierwszy rzut oka wydaje się, że zegarki zostały wykonane z dzianiny.

 

Kolekcja czasomierzy idealnie odzwierciedla kwintesencję stylu Lacoste - proste wzory, okraszone drobnymi smaczkami, tak samo dobrze wpisujące się w elegancki jak i luźny, sportowy look. Projektanci skrupulatnie pominęli wszelkie zdobienia i kontrasty tworząc „czysty” i naturalny design - nawet tarcze zegarków, przeważnie białe lub czarne, tym razem „zlewają się” kolorystycznie z otoczeniem.

 

Tworząc kolejny , kultowy produkt w świecie Lacoste, nie można było pominąć ważnej postaci - legendarnego zielonego krokodyla. To on zdobi każdą tarcze, stojąc na straży tuż przy trzeciej godzinie. To nie wszystko - obecność gada sprytnie zaznaczono również na koronce zegarka.

 

Pierwsza koszulka polo L.12.12 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach. Szybko jednak znalazła miejsce również w damskiej garderobie. Prezentowaną kolekcję zegarków Lacoste o tej samej nazwie - L.12.12 także dedykowano panom. I w tym przypadku jest niemal pewne, że to tylko formalność - w praktyce zegarki doskonale odnajdą się na wielu damskich nadgarstkach.

 

Zegarki w cenie 525pln, dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja