lamode > wyszukiwarka
Lamode.info

Wyniki wyszukiwania:

"neon"

GLAM WEAR – NEONOWE KOLORY OD BELL NA LATO 2012

Trend na neony to gorący nurt sezonu wiosna lato 2012. Sprawdź bardzo kolorowe propozycje kosmetyków marki Bell – Glam Wear.

ROZMOWA NA SZCZYCIE - Z WIZYTĄ U ROBERTA KUPISZA

U Roberta Kupisza ubiera się nawet Juliett Binoche. To on ma świat polskiej mody u swoich stóp i świetne pomysły na oryginalne pokazy. LAMODE.INFO zajrzało do nowego butiku projektanta przy Mokotowskiej i poznało historię błyskotliwej kariery.

 

WYSTAWA „SZAFA POLSKA” WE WROCŁAWSKIEJ GALERII DIZAJN

Pierwsze podsumowanie działań polskich projektantów po 1989 roku. Dowiedzcie się szczegółów o wyjątkowej wystawie "Szafa Polska" we wrocławskim BWA Dizajn. Przeczytajcie koniecznie! 

FILIP ROTH KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013

Polski projektant Filip Roth prezentuje swoją kolekcję E_XISTENCE na jesień zimę 2013/14. Zobaczcie lookbook w naszej galerii! 

KOLOROWA FALA – NAJGORĘTSZY TREND SEZONU WIOSNA-LATO 2011

O tym mówią wszyscy – kolory wracają! Ich spektakularny szturm na wybiegach pokazów wiosna-lato 2011 nie pozostawił żadnych wątpliwości – lato będzie pełne barw.

DZIŚ POKAZ VICTORIA’S SECRET!

Wieczorem w Nowym Jorku odbędzie się show o budżecie bagatela 12 milionów dolarów! Co należy wiedzieć o dzisiejszym pokazie Victoria’s Secret? My sprawdzamy najważniejsze fakty!

PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja