lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > WYSTAWA DOROTY PORĘBSKIEJ W SKANDAL BISTROBAR
Lamode.info

WYSTAWA DOROTY PORĘBSKIEJ W SKANDAL BISTROBAR

WYSTAWA DOROTY PORĘBSKIEJ W SKANDAL BISTROBAR

Dodane przez Redakcja
25 Czerwiec '14

Dorota Porębska zajmuje się fotografią od 5 lat. Niedawno wydała swój pierwszy album, który jest dostępny m.in w Zachęcie i Muzeum Narodowym. Z każdej kobiety, którą prezentuje, stara się wydobyć jakąś prawdę, a bohaterkami jej zdjęć są przede wszystkim osobowości silne, intrygujące i inspirujące.

 

Dorota i tym razem ujawnia swój obiekt inspiracji. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną trzy wcielenia legendarnych kobiet – meksykańskiej malarki Fridy, symbolu seksu i gwiazdy kina Brigitte Bardot, a także ikony mody lat 60. Twiggy. Wszystkie trzy bohaterki, przez jednych uwielbiane, a przez innych krytykowane, mimo dzielących ich różnic, bezsprzecznie tworzą spójną całość. Stanowią kwintesencję kobiecości, niezmiennie intrygują i inspirują.

 

Dziesiąta już wystawa zdjęć Doroty Porębskiej odbędzie się w Skandal Bistrobar przy ulicy Sienkiewicza w Warszawie o godzinie 20. W luźnej klimatycznej atmosferze będzie można zobaczyć zdjęcia silnych, a jednocześnie wrażliwych kobiet-legend, które na fotografiach młodej artystki stają się dziełem sztuki.

 

Zapraszamy!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja