lamode > COMMUNITY > KONKURSY > WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO
Lamode.info

WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

Dodane przez Kinga Rylska
09 Grudzień '13

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to doskonały balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. Styl marki to cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorski luz miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita.

 

 

Niedawno wspólnie z projektantami marki BohobocoKamilem Owczarkiem i Michałem Gilbertem Lach, przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośniczek minimalistycznego designu. Wystarczyło do 06.12.2013 r. do godz. 23:59 stworzyć najbardziej kreatywną historię, nawiązującą do nazwy duetu. Było o co walczyć, bo do wygrania był nietuzinkowy top o rękawie ¾, wykonany z miękkiej dzianiny, który pochodzi z najnowszej kolekcji Bohoboco

 

 

Naprawdę mieliśmy spory problem z wyłonieniem zwycięzcy, gdyż Wasza wyobraźnia nie zna granic, a historie, nawiązujace do nazwy duetu, które nam przesłaliście były naprawde genialne i bardzo kreatywne. Musieliśmy jednak wyłonić tylko jednego zwycięzcę. Top z najnowszej kolekcji Bohoboco wędruje do Katarzyny S. z Wrocławia, która napisała... sztukę! Koniecznie przeczytajcie.

 

 

 

Gratulujemy!

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja