lamode > COMMUNITY > KONKURSY > WYGRAJ FLAKON PERFUM CHLOÉ LOVE STORY
Lamode.info

WYGRAJ FLAKON PERFUM CHLOÉ LOVE STORY

WYGRAJ FLAKON PERFUM CHLOÉ LOVE STORY

Dodane przez Ismena Dąbrowska
22 Październik '14

Poświęcono jej już niezliczoną ilość filmów, piosenek, książek czy wierszy. Bywa młodzieńcza, szalona, chwilowa lub na całe życie, ale zarówno ta szczęśliwa jak i nieszczęśliwa, nieustannie inspiruje artystów. Nic więc dziwnego, że swoje miejsce znalazła także w modzie i urodzie, gdzie okazała się tematem do którego wciąż wraca się z sentymentem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że lubiący spoglądać często w przeszłość dom mody Chloé, swój najnowszy zapach zadedykował właśnie miłości.

 

To najsilniejsze uczucie najczęściej zaczyna się od fascynacji i uwodzenia, które stają się początkiem wielu porywających historii. To właśnie tym pierwszym chwilom zakochania poświęcono perfumy Love Story, które pachną tak zmysłowo jak chwila i uczucia, które mają uosabiać. Otwierają się akordami olejków – tunezyjskiego neroli oil czy petit grain. W ich sercu ukryto natomiast absolut pomarańczy oraz jaśmin madagarski, by wykończyć je nutami bazowymi – drzewem cedrowym i miechunką – zmysłowymi akordami, które zostają z nami najdłużej. Teraz sami macie okazję przekonać się, jak pachnie pierwsze spotkanie według marki Chloé.

 

UWAGA KONKURS!


Od 22.10.2014 do 05.11.2014 (do godziny 23:59) czekamy na Wasze historie miłosne! Flakonami perfum Love Story (50ml) nagrodzimy trzy najciekawsze - z życia wzięte lub wymarzone. Odpowiedzi przesyłajcie do nas na adres konkurs@lamode.info. Warunkiem wzięcia udziału jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin znajdziecie tutaj.

 

Powodzenia!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja