PL / EN
WYBIERZ NAJMODNIEJSZĄ TORBĘ NA SIŁOWNIĘ WIOSNA LATO 2017

WYBIERZ NAJMODNIEJSZĄ TORBĘ NA SIŁOWNIĘ WIOSNA LATO 2017

Przygotowaliśmy dla Was przegląd toreb sportowych, które są funkcjonalne i przy tym bardzo modne. Wybierzcie jedną dla siebie!

Polegamy na nich i wiele im zawierzamy. Chciałybyśmy żeby były lekkie, a zarazem bardzo pojemne i wytrzymałe. Uwielbiamy jak są nieprzemakalne i się nie brudzą, ale pewnie najważniejsze jest to, żeby po prostu świetnie wyglądały i dodawały nam sportowego wyrazu. Kiedy już zdecydujemy, co jest dla nas priorytetem, łatwiej będzie wybrać tę jedyną – torbę sportową.

herschelBordowa torba przez ramię, Herschel, ok. 320 pln (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: SHOPPING: BIAŁE KOSZULE WIOSNA LATO 2017

Torba sportowa na siłownię i na spacer

Przyda się każdemu, kto chodzi na siłownię, na basen, taniec, czy lubi weekendowe spacery po lesie. Odrobiliśmy za was pracę domową i przygotowaliśmy krótki przegląd najciekawszych toreb sportowych, które oprócz funkcjonalności, mogą być także bardzo modne. Wybór i zakupy pozostawiamy już po Waszej stronie.

stellaGranatowa torba na ramię Adidas/Stella McCartney, 449 pln (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: IRINA LAKICEVIC. STYLISTKA, DZIENNIKARKA, DENTYSTKA. TYSIĄCE POKOCHAŁY JEJ STYL

Torby w sportowym stylu

Poniżej przestawiamy Wam nasze ulubione propozycje sieciówek, które znajdziecie na polskim rynku i zagranicznych marek, które dostępne są w popularnych sklepach online. Od toreb na ramię, plecaków, po klasyczne na skos – każda z Was znajdzie coś dla siebie bez względu na preferowany sport i własny styl. Mamy nadzieje, że niezależnie od wyboru, mając jedną z nich nie będziecie mogły doczekać się kolejnego treningu!

oyshoCzarna, klasyczna torba w rękę i na ramię, Oysho, 99 pln (fot. materiały prasowe)

Zobaczcie wszystkie propozycje w galerii poniżej!

video

GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: TRENDY | TORBY NA SIŁOWNIĘ | SHOPPING |

podobne artykuły