lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ALEXA CHUNG I POPPY DELEVINGNE W SESJI DLA MAGAZYNU THE EDIT
Lamode.info

ALEXA CHUNG I POPPY DELEVINGNE W SESJI DLA MAGAZYNU THE EDIT

ALEXA CHUNG I POPPY DELEVINGNE W SESJI DLA MAGAZYNU THE EDIT

Dodane przez Redakcja
07 Lipiec '14

Długoletnie i prawdziwe przyjaźnie w show biznesie to niezwykła rzadkość. Brytyjskie modelki i trendsetterki Alexa Chung i Poppy Delevingne zaprzeczają jednak tezie, jakoby głębokie i prawdziwe więzi były czymś niemożliwym w okrutnym i pełnym rywalizacji świecie mody. Przyjaźnią się już od dziesięciu lat, wzajemnie wspierają i motywują. Magazyn The Edit postanowił więc zaprosić jedne z najsłynniejszych i na pewno najbardziej stylowych przyjaciółek show biznesu do wspólnej sesji.

 

Brytyjskie it girls zdobią zarówno okładkę, jak i edytorial najnowszego wydania magazynu należącego do platformy Net-A-Porter. W sesji inspirowanej dzikim zachodem i klimatem kina drogi Chung i Delevingne pozują przed obiektywem Stefano Galuzzi. W iście westernowych stylizacjach, za które odpowiedzialna była Natalie Brewster znajdziemy projekty Stelli McCartney, Elizabeth and James, Chloe, Rag & Bone czy Givenchy.

 

Zajrzyjcie, do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Alexy Chung i Poppy Delevingne z okładkowej sesji dla magazynu The Edit!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja