lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > "WSPÓŁCZESNA ETYKIETA BIZNESU W CODZIENNEJ PRAKTYCE W POLSCE" – NOWA KSIĄŻKA DR IRENY KAMIŃSKIEJ – RADOMSKIEJ
Lamode.info

"WSPÓŁCZESNA ETYKIETA BIZNESU W CODZIENNEJ PRAKTYCE W POLSCE" – NOWA KSIĄŻKA DR IRENY KAMIŃSKIEJ – RADOMSKIEJ

Dodane przez Marta Waglewska
11 Maj '15

Dr Irena Kamińska-Radomska to uznany autorytet w dziedzinie stosunków międzynarodowych, etykiety biznesu i dress code’u, a także założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Kształciła się w Polsce i Stanach Zjednoczonych w The Protocol School of Washington pod okiem największych ekspertów. To również autorka kilku pozycji z tej dziedziny, o których pisaliśmy już wcześniej, m.in. "Kultura biznesu - normy i formy". Właśnie na rynek wchodzi najnowsze dzieło naszego eksperta -  „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”.

 

Propozycja ta to kompendium wiedzy na tematy ważne m.in. dla grup aktywnych zawodowo. Autorka analizuje kwestie równego traktowania kobiet i mężczyzn przez pryzmat etykiety towarzyskiej i etykiety biznesu. W książce omówione są też zasady pierwszeństwa w odniesieniu do hierarchii stanowisk oraz wieku i płci. Znajdziemy w niej również konkretne informacje odnośnie m.in. form grzecznościowych stosowanych w korespondencji, autoprezentacji w sytuacjach służbowych czy też kwestii wznoszenia toastów. Ponadto książka jest uzupełniona o analizę zwyczajów Polaków w sytuacjach zawodowych: kto kogo przepuszcza w drzwiach, kto pierwszy podaje dłoń przy powitaniu oraz jak powinniśmy reagować na faux pas w powitaniach. Zachęcamy do lektury!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja