lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > WRZEŚNIOWE OKŁADKI - Z ARCHIWUM VOGUE US
Lamode.info

WRZEŚNIOWE OKŁADKI - Z ARCHIWUM VOGUE US

WRZEŚNIOWE OKŁADKI - Z ARCHIWUM VOGUE US

Dodane przez Kinga Nowicka
19 Sierpień '14

Budzą nie mniej emocji, niż najbardziej oczekiwane kolekcje czy kampanie. Wrześniowe wydania „Vogue’a”, zwłaszcza tego amerykańskiego, są dla branży mody swoistym wyznacznikiem tego, co aktualnie najlepsze i najbardziej pożądane. Z kolei bohaterki okładek, to najgorętsze nazwiska ostatnich miesięcy, reprezentujące nie tylko świat mody, ale również branżę muzyczną czy filmową. 

 

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała najświeższa okładka, na której w przeciwieństwie do dwóch poprzednich – z Lady Gagą z 2012 roku i zeszłorocznej z Jennifer Lawrence, ponownie pojawiły się modelki. Obok Joan Smalls, Cary Delevingne i Karlie Kloss, przed obiektywem Mario Testino stanęły również Arizona Muse, Edie Cambell, Iman Hammam, Fei Fei Sun, Vanessa Axente i Andreea Diaconu.

 

Z tej okazji, Vogue postanowił przypomnieć czytelnikom swoje archiwalne wrześniowe okładki, począwszy od tej z 1893 roku autorstwa Harry’ego McVickara, aż do współczesnych, wykonanych przez Annie Leibovitz, Stevena Meisela, czy Mario Testino.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja