lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > WRZEŚNIOWE OKŁADKI MAGAZYNÓW O MODZIE 2014 - CZĘŚĆ 1
Lamode.info

WRZEŚNIOWE OKŁADKI MAGAZYNÓW O MODZIE 2014 - CZĘŚĆ 1

WRZEŚNIOWE OKŁADKI MAGAZYNÓW O MODZIE 2014 - CZĘŚĆ 1

Dodane przez Kinga Nowicka
26 Sierpień '14

Na rynku ukazała się już większość najbardziej oczekiwanych, wrześniowych wydań najważniejszych pism o modzie. Najwięcej emocji, w związku z pojawieniem się „september issues”, wywołują oczywiscie okładki. Nie od dziś wiadomo, że dla redaktorów Vogue'a, Harper's Bazaar czy Elle, szalenie ważne jest jak będzie wyglądał właśnie ten element numeru.

 

My, do tej pory, zdążyliśmy się już zachwycić m.in. najnowszą okładką polskiego wydania Elle ze zjawiskową Mają Salamon w obiektywie Agaty Pospieszyńskiej czy Elle Nietherlands z Larą Stone, którą sfotografował Angelo Panetta. Uwadze, nie umknęły nam również rewelacyjne okładki Interview z Darią Werbowy, Keirą Knightley czy Naomi Campbell.

 

Trudno nie wspomnieć oczywiście o Vogue US. To właśnie okładka amerykańskiego wydania Biblii Mody, jest co roku tą najważniejszą, a pojawienie się na niej oznacza znacznie więcej niż tylko „kolejna okładka w portfolio”. Tym razem Anna Wintour postawiła na najgorętsze obecnie nazwiska w świecie modelingu - Carę Delevingne, Karlie Kloss i Joan Smalls, które swoją pozycję w branży budują również za pomocją jednego z najpopularniejszych obecnie kanałów, czyli Instagrama. 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie pierwszą część naszego zestawienia wrześniowych okładek. Która Waszym zdaniem była do tej pory najlepsza, a która najmniej udana? 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja