PL / EN
WPADKI W STYLIZACJACH ŚLUBNYCH - JAK ICH UNIKNĄĆ?

WPADKI W STYLIZACJACH ŚLUBNYCH - JAK ICH UNIKNĄĆ?

Bezbłędna stylizacja ślubna? To możliwe!

Zobacz, jakich wpadek modowych powinna unikać panna młoda!

STYLIZACJA ŚLUBNA – WPADKI MODOWE

Panna młoda przy doborze dodatków ślubnych powinna pamiętać o tym, aby unikać welonów zakończonych lamówką, które dodają całości ciężkiego efektu. Zamiast tego może postawić na ozdobny biżuteryjny grzebień, opaskę w stylu lat 20., toczki, wianki w klimacie boho bądź krótkie czy długie welony bez wykończenia. Ważne jest także, aby biżuteria nie była kompletem, chyba, że panna młoda decyduje się na staro-rodowy zestaw. Poleca się nie zakładać naszyjnika, jeżeli gorset jest mocno zdobiony czy kolczyki wyraziste.

Kolejną wpadką modową, która zdarza się pannom młodym jest noszenie butów ciemniejszych od koloru dołu sukni. Jeżeli wybierasz już sandałki czy pantofle z odsłoniętym czubkiem, zrezygnuj z rajstop. Zdaniem Oscara de la Renty to jedno z największych faux pas. Rękawiczki z nitką między palcami również wyszły już z mody. Sprawdź także, czy w miejscu w którym odbywa się ceremonia ślubna taktowne jest odsłanianie ramion. W kościele mile widziane są szale i etole.

Obecnie raczej nie łączymy torebki i bukietu ślubnego – zasada wygląda podobnie jak w przypadku klasycznej stylizacji z torebką i butami. Kwiaty nie powinny także zdominować całej stylizacji. W temacie stylizacji włosów unikaj sztywnych i mocno natapirowanych koków oraz skręconych loków. Z mody wyszła także nadmierna opalenizna.

POLECAMY: JAK DOBRAĆ BIELIZNĘ DO SUKNI ŚLUBNEJ

Zajrzyj do naszej galerii zdjęć po więcej ślubnych projektów. Wiele z nich zawiera detale i elementy dekoracyjne, na które trzeba szczególnie uważać. 

video

CHANEL ROUGE COCO 2018

tagi: ślub | sukienki | Sukienki |

podobne artykuły