lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > WIOSNA-LATO 2011 - RESERVED W KOLORACH BLUE JEANS
Lamode.info

WIOSNA-LATO 2011 - RESERVED W KOLORACH BLUE JEANS

WIOSNA-LATO 2011 - RESERVED W KOLORACH BLUE JEANS

Dodane przez Katarzyna T.
15 Czerwiec '11

Błękit w odcieniu czystego, nieprzetartego jeansu może w nas budzić najrozmaitsze skojarzenia – błękit nieba w wakacyjny poranek, lazur morza… Jedno jest pewne – będą to nawiązania przyjemne, bezpośrednio związane z wolnością i beztroską, towarzyszącą nam latem.

 

Reserved w swojej najnowszej kolekcji mocno stawia na jeans. Kurtki, sukienki i spodnie z tego nieśmiertelnego i zawsze modnego materiału to clue niemal każdego sezonu – jednak tego lata jest on szczególnie trendy. Możliwość niezliczonych łączeń, stylistycznych wcieleń pozwala na zabawy  z własnym stylem i światowymi tendencjami w modzie.

 

Denimowy casual zestawiamy z bielą - królują koronkowe sukienki, bieliźniane topy i klasyczne, białe koszule. Miłośnicy wzorów wybiorą natomiast desenie kwiatowe, printy, panterkę, groszkowe apaszki w stylu lat 50. czy bawełniane topy nawiązujące do hippie lat 70. Lato przynosi również marynistyczne inspiracje –noszony w zestawieniu z biało-granatowymi lub biało-czerwonymi paskami jeans, płócienną torbą i kapeluszem zawsze wypada świetnie!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja