lamode > MODA POLSKA > MARKI > WIOLA WOŁCZYŃSKA W BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

WIOLA WOŁCZYŃSKA W BOUTIQUELAMODE.COM

WIOLA WOŁCZYŃSKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
21 Lipiec '14

Z kolekcjami Wioli Wołczyńskiej niejednokrotnie mieliście okazję zapoznać się podczas Tygodnia Mody w Łodzi. Zdecydowanie należały one do tych najciekawszych w harmonogramie pokazów wspomnianego wyżej wydarzenia.

 

Jakiś czas temu, w portfolio polskiej projektantki pojawiła się również nowa linia – Wiola Wołczyńska Essential. Trzeba przyznać, że jej podstawowe założenie stanowi niezwykle atrakcyjną i ciekawą koncepcję. Co świadczy o wyjątkowości najnowszej kolekcji? Przede wszystkim uniwersalne ubrania, które dają nieograniczone możliwości stylizacji. Przyjemna dla oka estetyka, która idzie w parze z funkcjonalnością. Każualowy styl w zdecydowanie niebanalnej odsłonie.

 

Każdy jeden projekt można nosić na wiele sposobów – coś udrapować, przewiązać, skrócić, bądź wydłużyć. Możliwości jest mnóstwo, a pomysł na dane ubranie zależy tylko i wyłącznie od Waszej inwencji. Skoro modą należy się bawić, to macie doskonały przykład kolekcji, która zdecydowanie nie pozbawi Was tej przyjemności.

 

Projekty Wioli Wołczyńskiej są dostępne również w ofercie naszej siostrzanej platformy BoutiqueLaMode.com. Zajrzyjcie koniecznie!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja