lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > WIELCY PROJEKTANCI WSPIERAJĄ UNICEF!
Lamode.info

WIELCY PROJEKTANCI WSPIERAJĄ UNICEF!

WIELCY PROJEKTANCI WSPIERAJĄ UNICEF!

Dodane przez Redakcja
21 Marzec '12

„Pug dogs for happy kids” to akcja, do której przyłączyło się aż dwudziestu jeden światowej sławy projektantów i z której dochód zostanie przekazany UNICEF na rzecz dzieci z Bangladeszu. Każdy z zaproszonych do współpracy designerów dostał jedną maskotkę, by ubrać ją w charakterystyczny dla siebie sposób. Na aukcjach zatem dostępne będą pieski m.in. Valentino, Balmain, Mary Katrantzou, Emilio Pucci, Versace czy Roberta Cavalliego.

 

Akcję we współpracy z UNICEF, agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. dzieci, zorganizował włoski luksusowy sklep internetowy - Luisa Via Roma. Hasłem przewodnim projektu jest „Pug dogs for happy kids”.

 

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany UNICEF project ARISE, na rzecz bezdomnych dzieci z ulic Bangladeszu na ich edukację, resocjalizację oraz pomoc w znalezieniu im domu.

 

Poza projektantami akcję aktywnie wspierają również bloggerzy z całego świata, których zadaniem było zaadoptowanie jednego, wybranego pieska i pokazanie go, rozreklamowanie na swoim blogu.

 

Pierwsza aukcja z wystylizowanymi maskotkami ruszyła na ebuy.it 19 marca i potrawa 6 dni. Mopsy, które w pierwszej kolejności wystawiono na sprzedaż są projektu Valentino, Mary Katrantzou i Balmain.


Pieski będą sprzedawane łącznie na 7 aukcjach włoskiego ebuy’a z których ostatnia zakończy się 6 maja.

 

Szczytny cel połączony z maskotkami uroczych mopsów sygnowanych słynnym nazwiskiem to z pewnością idealna pozycja dla udzielających się charytatywnie wielbicieli mody. Sklep Luisa Via Roma przy współpracy z UNICEF poza pluszowymi pieskami przygotował też, w ramach akcji, ekskluzywne torby, z których dochód także zostanie przekazany na pomoc dzieciom.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja