lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > WIECZÓR Z ROMĄ GĄSIOROWSKĄ W LOVE&TRADE
Lamode.info

WIECZÓR Z ROMĄ GĄSIOROWSKĄ W LOVE&TRADE

WIECZÓR Z ROMĄ GĄSIOROWSKĄ W LOVE&TRADE

Dodane przez Karolina K.
22 Październik '11

Romę Gąsiorowską znaliśmy do tej pory jako uzdolnioną młoda aktorkę. Nie tak dawno poznaliśmy także drugą pasję artystki, a mianowicie projektowanie. Jej jesienna kolekcja o nazwie Stygmaty to inspiracje zaczerpnięte z sennych obrazów Romy.

 

“Inspiracjami do jesiennej kolekcji Stygmaty były głównie moje senne obrazy nasycone kolorami. Pomyślałam, że zawrę w niej różnorakie odcienie szarości, brązu, pomarańczy, różu, fioletu, błękitu i bieli. Jest tu kilka wręcz gotowych zestawów - wszystkie o wyrazistym charakterze, odbijające piętno na podświadomości. Dużo bawełny, a także kurtki, płaszcze, peleryny z wełny prasowanej i z weluru – wykończone satynowymi podszewkami.”

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/WIECZOR Z ROMA GASIOROWSKA W LOVE&TRADE/13.jpgfot. materiały prasowe/ jesienna kolekcja "Stygmaty" Romy Gąsiorowskiej


 

22. października o godz. 20.00 butik Love&Trade oficjalnie powita kolekcję Romy na swoich wieszakach. Dodatkowo tego wieczoru propozycje z asortymentu jesiennego będzie można nabyć z 10% rabatem, a także pogawędzić z samą projektantką. Wieczór uświetnią również pokazy video.

 

 

Gdzie: butik LOVE&TRADE

Kiedy: 22 października 2011 r. godz. 20.00

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja