lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > WARSZTATY RYSUNKU ŻURNALOWEGO I ILUSTRACJI MODY - 25 CZERWCA
Lamode.info

WARSZTATY RYSUNKU ŻURNALOWEGO I ILUSTRACJI MODY - 25 CZERWCA

WARSZTATY RYSUNKU ŻURNALOWEGO I ILUSTRACJI MODY - 25 CZERWCA

Dodane przez Redakcja
17 Czerwiec '14

Rysunek żurnalowy to podstawa w procesie projektowania odzieży. Jeśli więc kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby zostać projektantem lub po prostu zgłębić techniki plastyczne stosowane przez designerów, Warsztaty Rysunku Żurnalowego i Ilustracji Mody będą do tego idealną okazją.

 

W najbliżej odsłonie warsztatów, która odbędzie się już 25. czerwca, uczestnicy nauczą się rysować twarz i detal, które nadadzą ich rysunkom ekspresji i charakteru. Oprócz tego, w programie uwzględniono m.in. teoretyczny wykład dotyczący ludzkiego ciała, zapoznanie ze sprzętem kreślarskim czy konstruowanie i rysowanie od podstaw twarzy w żurnalu. Ponadto, łącząc rozmaite techniki i style, uczestnicy warsztatów będą tworzyć własne kompozycje.

 

Organizator wydarzenia Fabryka Stylu, zapewnia stanowiska dla uczestników oraz wszelkie potrzebne profesjonalne artykuły plastyczne.

 

Zajęcia poprowadzi Sylwia Lewandowska, absolwentka MSKPiU, a ich koszt to 99 zł/os. Zapisów można dokonywać na adres biuro@drochlinska.pl. Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia facebook.com/ModaNaWarsztat.

 

Polecamy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja