lamode > INFO > EDUKACJA > WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT 2016
Lamode.info

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT 2016

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
03 Luty '16

Organizacja zajmująca się modą, sztuką i dizajnem Fashion Project zaprasza już po raz ósmy do wzięcia udziału w Warsztatach Dziennikarstwa Modowego. Wspieramy tegoroczną edycję jako patronat medialny wydarzenia!

 

Co czeka uczestników tym razem? Organizatorzy zapowiadają, że będą poznawać tajniki prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, dowiedzą się, jaka jest przyszłość prasy, jak powstaje gazeta i na czym polega praca dziennikarza w dziale mody. Warsztaty są podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne, podczas których będą rozwijane umiejętności dziennikarskie na podstawie różnych form tego zawodu. Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów pojawią się m.in.: zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody oraz osoby zainteresowane sztuką dziennikarską, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie dziennikarskie. Dziennikarstwo w obszarach mody bazuje na umiejętności obserwacji i analizy trendów, wykorzystaniu znajomości historii mody, biegłości w pisaniu i kreatywnym podejściu do tematów związanych z modą i trendami. Warsztaty Dziennikarstwa Modowego stwarzają możliwość poznania specyfiki zawodu i charakteru pracy dziennikarza w świecie mody. Zajęcia poprowadzą zawodowi dziennikarze współpracujący z magazynami, telewizją, radiem i portalami internetowymi, m.in.: Karolina Sulej, Anna Konieczyńska, Artur Wolski, Gabriela Czerkiewicz, Przemek Karolak, Dorota Chrobak czy Zuzanna Lewandowska.

 

Każdy z uczestników otrzyma dyplom na zakończenie warsztatów. Liczba osób w grupie limitowana (ok. 15).

 

Kontakt, informacje i zapisy: info@fashionproject.pl

 

Data: 19-20 marca 2016

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja