lamode > COMMUNITY > STYLISTA RADZI > WALENTYNKI 2015 - PREZENTY NA OSTATNIĄ CHWILĘ DLA NIEGO
Lamode.info

WALENTYNKI 2015 - PREZENTY NA OSTATNIĄ CHWILĘ DLA NIEGO

WALENTYNKI 2015 - PREZENTY NA OSTATNIĄ CHWILĘ DLA NIEGO

Dodane przez Redakcja
13 Luty '15

Już jutro Walentynki, a Wy ciągle nie wiecie czym zaskoczyć swojego ukochanego? Nie każdy planuje zakupy na tę okazję odpowiednio wcześniej, dlatego z myślą o wszystkich naszych zabieganych czytelniczkach, postanowiliśmy przygotować kilka propozycji prezentów na ostatnią chwilę.

 

Nie chcecie, aby Wasz kupowany w pośpiechu podarunek okazał się totalną klapą? Postawcie na klasykę! Co powiecie na świetnej jakości krawat? Nawet, jeżeli Wasz mężczyzna zakłada tego typu dodatek raz w roku, to wybór, który może się okazać inwestycją na lata.

 

Zapomnijmy o przesądach, że zagarek odmierza czas do rozstania. Czasomierz to bowiem kolejny upominek, który z pewnością spotka się z aprobatą każdego „walentynkowicza”. Atrakcyjna nowość na rynku zapachów czy po prostu jakiś element garderoby (oczywiście wedle gustu ukochanego!) w czerwonym kolorze bliskim wszystkim zakochanym, również powinny uratować z opresji każdego, kto odłożył zakupy na ostatni moment. Kilka pomocnych inspiracji znajdziecie w naszej galerii. Życzymy udanych zakupów i nie mniej udanych walentynkowych uniesień!

 

Zadaj pytanie ekspertowi
DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą w celach udzielania odpowiedzi przez stylistkę.
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja