lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > W PIERWSZYM RZĘDZIE
Lamode.info

W PIERWSZYM RZĘDZIE

W PIERWSZYM RZĘDZIE

Dodane przez Redakcja
19 Listopad '10

Lista obecności jest długa, zarezerwowana dla najważniejszych i najbardziej wpływowych. Chyba nie ma miejsca, do którego trudniej się dostać niż właśnie "tam" - czyli do pierwszego rzędu.

 

Oczywiście, najwięcej miejsc zajmują dziennikarze modowi, redaktorki i redaktorzy najważniejszych pism modowych na świecie: wśród nich Anna Wintour (Vogue US), Anna Dello Russo (Vogue Japan) i Carine Roitfeld (Vogue France) czy Anna Piaggi (Vogue Italia). Nie brakuje też projektantów mody (Alexander Wang), fotografów (Mario Testino) i oczywiście, bloggerów (Bryan Boy, Tavi Gevinson, The Sartorialist, Garance Dore).

 

Poza osobami, które żyją z mody, na pokazy przychodzą osobistości, z których moda żyje, czyli gwiazdy. Nieważne, czy są aktorami, piosenkarzami, czy ex-modelkami - to ich obecność sprawia, że każdy chce wziąć udział w takim wydarzeniu. Najsławniejsze i najczęściej bywające gwiazdy to m.in. bliźniaczki Olsen, Lindsay Lohan, Jessica Alba, Beth Ditto, Sarah Jessica Parker, Rihanna czy Katy Perry…

 

A Wy, obok kogo chcielibyście usiąść?

Galeria 1-5/25
Galeria 1-5/25
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja