PL / EN
VICTORIA’S SECRET 2018 – KTÓRE MODELKI WEZMĄ UDZIAŁ W POKAZIE?

VICTORIA’S SECRET 2018 – KTÓRE MODELKI WEZMĄ UDZIAŁ W POKAZIE?

Po brokatowym wybiegu przejdzie Candice Swanepoel. Kto jeszcze?

Spektakularne pokazy Victoria's Secret odbywają się najczęściej w Nowym Jorku, ale w przeciągu ostatnich lat mieliśmy okazję oglądać je w innych stolicach mody i kosmopolitycznych miastach, takich jak Londyn, Paryż, czy Szanghaj. Poznajcie potwierdzone nazwiska dziewczyn, które przejdą na brokatowym wybiegu Victoria's Secret 2018!

VICTORIA’S SECRET 2018 – LISTA ZATWIERDZONYCH MODELEK

W pokazie jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych marek bieliźnianych na świecie wezmą udział modelki, który należą już od jakiegoś czasu do grona stałych „Aniołków Victoria’s Secret”. Są to: Candice Swanepoel, Romee Strijd, Taylor Hill, Josephine Skriver, Elsa Hosk, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Stella Maxwell, Cindy Bruna oraz Sara Sampaio. Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie obecności Behatii Prinsloo, która być może wróci do zespołu z urlopu macierzyńskiego. Na liście znalazły się także modelki: Winnie Harlow, Sui He, Grace Bol, Sadie Newman, Sofie Grace Rovenstine, Grace Elizabeth, Barbara Palvin, Iesha Hodges, Herieth Paul, Mayowa Nichoals, Devon Windsor, Alexina Graham, Toni Garrn, Willow Hand, Lameka Fox, Alannah Walton, Frida Aasen oraz Maia Cotton.

VICTORIA’S SECRET 2018 – KOGO NIE ZOBACZYMY?

Na pokazie bieliźnianej marki zabraknie Alessandry Amrossio oraz  Lily Aldridge,  które należały do „starej gwardii” Victoria’s Secret. Być może w składzie nie znajdziemy także Adriany Limy, która w ubiegłym roku obwieściła swój sprzeciw wobec „kultu ciała”, jej zdaniem zbyt silnie promowanego w XXI wieku. Po tym komunikacie, obserwatorzy marki zastanawiają się nad jej udziałem w tegorocznym show: „Rankiem budzę się z myślą o tym, jak wyglądam. Czy zostanę zaakceptowana w pracy? W tym momencie uświadomiłam sobie, że większość kobiet wstaje każdego dnia i próbuje dopasować się do panującego aktualnie stereotypu narzuconego przez społeczeństwo, media społecznościowe, czy świat mody. Nie sądziłam, że można tak żyć. Poza tym, to nie jest zdrowe psychicznie i fizycznie, więc zdecydowałam się na zmianę” - napisała Adriana Lima na swoim profilu instagramowym.

VICTORIA’S SECRET – FANTASY BRA 2018

Fantasy Bra - tak, to właśnie na nim skupi się na chwile uwaga całej widowni już za kilka tygodni.  W ubiegłym roku model nazwany Dream Angels miała na sobie Lais Ribeiro. Jakiej modelce przypadnie zaszczyt prezentacji diamentowego biustonosza w 2018? O tym będziemy informować wkrótce.

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Victoria's Secret | pokaz mody |

podobne artykuły