lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > VICTORIA BECKHAM WE WRZEŚNIOWYM HARPER’S BAZAAR SINGAPORE
Lamode.info

VICTORIA BECKHAM WE WRZEŚNIOWYM HARPER’S BAZAAR SINGAPORE

VICTORIA BECKHAM WE WRZEŚNIOWYM HARPER’S BAZAAR SINGAPORE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
31 Sierpień '13

Ostatnio mieliśmy okazję przeczytać o niej we wrześniowym Vogue Australia. W Harper’s Bazaar Singapore, Victoria Beckham odkrywa przed nami kolejne sekrety.

 

Kiedy byłam młodsza, nie byłam jedną z tych dziewczyn, które marzyły o wyjściu za mąż i wychowywaniu dzieci. Od zawsze miałam ambicje, by poświęcić się tylko karierze. Do momentu kiedy nie poznałam Davida. Wtedy od razu pomyślałam o małżeństwie” – wyznaje.

 

Victoria bez problemu odnalazła się w roli żony i matki czwórki dzieci, a nowe obowiązki wcale nie przeszkodziły jej w dalszej karierze. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Singapore wyznaje, że moda od zawsze była jej wielką pasją i doskonale wiedziała, co musi zrobić, by osiągnąć sukces. Wspomina również swoją pierwszą prezentację, kiedy nie miała do dyspozycji ani drogiego fryzjera, ani wizażysty, a ze wszystkim radziła sobie bez pomocy stylisty. Okazuje się, ciężka praca i poświęcenie bardzo szybko zagwarantowały jej wymarzone efekty.  Victoria jednak dodaje, że wcale nie zamierza odpoczywać, ponieważ z każdym dniem chciałaby być lepsza w tym, co robi.

 

Po otwarciu sprzedaży internetowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, planuje teraz podbój rynku azjatyckiego. „Kobiety w Azji doskonale czują modę i nie boją się wyrażać siebie poprzez swój styl. Kocham to”.  „Chcę, żeby kobiety czuły się ze sobą dobrze, żeby czuły się pewne siebie i seksowne” – dodaje.

 

Artykuł z Harper’s Bazaar Singapore, ilustruje piękna sesja autorstwa Ellen von Unwerth. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja