lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ KOLEKCJI VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2013 - TRIUMF POSH SPICE
Lamode.info

POKAZ KOLEKCJI VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2013 - TRIUMF POSH SPICE

POKAZ KOLEKCJI VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2013 - TRIUMF POSH SPICE

Dodane przez Katarzyna Tyszkiewicz
16 Listopad '12

Victoria Beckham długo pracowała, aby zdobyć swoją pozycję w świecie mody. Jej styl ewoluował i wciąż ewoluuje - w tym sezonie na przykład po raz pierwszy wprowadziłla do kolekcji krawiectwo oraz płaskie sandałki. Ale najważniejsze jest co innego - coraz bardziej widoczna pewność siebie; widać, jak Beckham "pozwala sobie" na coraz więcej, a jej niemal obsesyjny perfekcjonizm ustępuje miejsca swobodzie i improwizacji.

 

Pokaz rozpoczął się piękną sylwetką, w której zderzyła sie elegeancja ze stylem boho chic - sukienka midi zestawiona z twarzowym kapeluszem, który zresztą później pojawił się jeszcze kilkakrotnie na wybiegu. Złote zasady Vicky Beckham nie uległy zmianom: pewne, stałe kolory i atletyczne kroje, brak printów i wzorów. Uwaga koncentruje się na szczegółach, jak, prześwity, delikatne i wyrafinowane koronki czy przewleczone tu i tam wstążki. Jednakże, wielką nowością jest krawiectwo na miarę prawdziwej profesjonalistki - wąskie spodnie z wysokim stanem, jedwabne bluzki, marynarki - w połączeniu z krótkim topem, sportowym, a zarazem seksownym.

 

Trudno nam nie myśleć o Victorii Beckham jako o przyszłej Donnie Karan, Verze Wang czy nawet Calvinie Kleinie - Beckham doskonale czuje ów "fajny" nowojorski szyk, łączący sport z elegancją i minimalizmem. Jej marka właśnie kończy cztery lata i, trzeba przyznać - dojrzewa bardzo, ale to bardzo szybko.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja