lamode > URODA > MAKIJAŻ > VICTORIA BECKHAM STWORZY KOLEKCJĘ DLA ESTEE LAUDER
Lamode.info

VICTORIA BECKHAM STWORZY KOLEKCJĘ DLA ESTEE LAUDER

VICTORIA BECKHAM STWORZY KOLEKCJĘ DLA ESTEE LAUDER

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
18 Kwiecień '16

Estee Lauder ogłasza współpracę z Victorią Beckham, która stworzy dla marki limitowaną kolekcję makijażową. Poznajcie szczegóły!

 

"Jesteśmy podekscytowani połączeniem sił i możliwością udostępnienia fanom Victorii na całym świecie jej wizji piękna" - powiedziała Jane Hertzmark Hudis, prezes grupy marek w The Estée Lauder Companies. "Victoria jest prawdziwą bizneswoman w duchu naszej założycielki, Estée Lauder, z wyczuciem tego, co pragną kobiety i poczuciem obowiązku, aby wyglądały i czuły się pięknie. Victoria ma pasję do piękna i jesteśmy zachwyceni, że dołącza do naszej firmy".

 

Również Beckham nie kryje zadowolenia z nowego projektu. "Jestem wzruszona inauguracją tej limitowanej kolekcji makijażowej z Estée Lauder. Ten cały proces tworzenia był jednocześnie inspirujący i poszerzający perspektywy - od retrospektywy i przeglądania archiwów Estée Lauder, aż po pracę nad produktem z zespołem Estée. Czuję, że to doskonała współpraca dla mnie i mojej marki. Od zawsze podziwiałam Estée Lauder i potężną firmę, którą stworzyła, więc jestem niezwykle podekscytowana możliwością zaproponowania naszym klientkom tę gamę makijażową i odegrania małą rolę w wizji kobieości Lauder" - mówiła Brytyjka.

 

Ekskluzywna linia Victoria Beckham Estée Lauder będzie miała swoją premierę we wrześniu 2016 roku i będzie dostępna w sprzedaży w salonach amerykańskiej firmy na całym świecie, butikach brytyjskiej projektantki, a także online na esteelauder.com i victoriabeckham.com.

 

Victoria Beckham bez wątpienia ma dobrą passę, a wczoraj również obchodziła swoje urodziny. Życzymy spełnienia na każdym polu i czekamy na efekty współpracy z Estée Lauder!

 

fot. materiały prasowe

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja