lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > VERSACE – KAMPANIA WIOSNA LATO 2016
Lamode.info

VERSACE – KAMPANIA WIOSNA LATO 2016

VERSACE – KAMPANIA WIOSNA LATO 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
07 Grudzień '15

Donatella Versace zaprezentowała kampanię na sezon wiosna lato 2016. Dyrektor kreatywna włoskiego domu mody w poprzednim tygodniu założyła konto na Instagramie i jej pierwszym postem było właśnie zakulisowe zdjęcie z nowej sesji zdjęciowej… z Gigi Hadid.

 

To właśnie ta coraz popularniejsza modelka stała się główną twarzą kampanii, a obok niej możemy zobaczyć także Natashę Poly, Raquel Zimmermann oraz Benjamina Benedeka, Nathaniela Vissera i Łukasza Grabowskiego (zawodnika sztuk walki). Modele zapozowali przed obiektywem Stevena Kleina w Salt Flats w Kalifornii, czyste tło stało się idealną bazą do wyeksponowania projektów. Dyrektorem kreatywnym sesji został Giovanni Bianco, a za casting odpowiadał Piergiorgio Del Moro. Autorami stylizacji był duet David Bradshaw i Jacob K. Fryzury to z kolei efekt pracy Jimmy`ego Paula, a wizaż wykonała Luicia Pieroni.

 

Długowłose, opalone blondynki oraz towarzyszący im mężczyźni w charakterystycznym stylu włoskiej marki to nowa armia Versace. Wy również dacie się zrekrutować? 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja