lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > VERSACE JEANS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

VERSACE JEANS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

VERSACE JEANS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
07 Sierpień '14

Luigi Murenu i Iango Henzi to stosunkowo świeży duet, który dopiero niedawno zaznaczył swoją obecność w świecie mody. Murenu, swoją przygodę z branżą zaczynał jako jeden z najbardziej rozchwytywanych w świecie stylistów fryzur, by w 2010 roku poszerzyć swoje kompetencje również o fotografię mody. Obaj panowie niekiedy pracują w trio, kiedy dołącza do nich Daniele Duella.

 

Po ostatniej sesji autorstwa duetu Luigi+Iango, jaka ukazała się z okazji 15. urodzin japońskiego Vogue’a, przyszedł czas na kolejne efekty owocnej współpracy. Tym razem mowa tu o najnowszej jesienno-zimowej kampanii 2014/2015 marki Versace Jeans, w której pojawili się Sasha Luss i Paul Corona.

 

Co w zbliżającym się sezonie proponuje każualowa linia włoskiej marki Versace? Przede wszystkim denim oraz skórzane kurtki, spodnie i dodatki, które wpisują się w rockową estetykę. Stylizacje autorstwa Patti Wilson świetnie dopełniają fryzury – długie wyprostowane włosy w stylu Donatelli Versace, za które odpowiadał oczywiście sam Luigi Murenu.

 

Zobaczcie efekty!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja