lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > VANCOUVER FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2012
Lamode.info

VANCOUVER FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2012

VANCOUVER FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2012

Dodane przez Redakcja
14 Marzec '12

VFW to wydarzenie, na które bez wątpienia z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci mody w Kanadzie i nie tylko. W dniach od 20 do 25 marca 2012, w malowniczej scenerii zachodniego wybrzeża Kanady po raz jedenasty odbędzie się Vancouver Fashion Week, gdzie uznani projektanci z całego świata pokażą swoje kolekcje na sezon jesień zima 2012.

 

Różnorodność i wielokulturowość Vancouver Fashion Week – to cechy, jakimi szczyci się założyciel i organizator wydarzenia, producent Jamal Abdourahman. Jego celem jest stworzenie drugiego, najważniejszego wydarzenia modowego w Ameryce Północnej. Dlatego na VFW zapraszani są zarówno cieszący się popularnością kanadyjscy projektanci, jak i utalentowani debiutanci ze stolic mody, Londynu, Paryża i Mediolanu, oraz awangardowi designerzy na przykład z Azji czy z Europy Wschodniej. Co więcej, w kwietniu 2011 burmistrz miasta Vancouver, Gregor Robertson ogłosił ten event oficjalnym tygodniem mody. 

 

Z każdym rokiem VFW może pochwalić się coraz większą popularnością. Dzięki determinacji, zaangażowaniu i ciągłym poszukiwaniom nowych, wybitnych talentów, wydarzeniem interesują się popularne magazyny i dzienniki, takie jak Le Monde, The Guardian i Elle oraz gwiazdy światowej sławy, na przykład Kristen Stewart, Robert Pattinson, Sam Roberts i Alanis Morrisette. Każda edycja Vancouver Fashion Week to niezliczona ilość publikacji w kanadyjskich i międzynarodowych mediach. My już nie możemy się doczekać! A Wy?

TAGI:     Vancouver Fashion Week
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja