lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK - RIHANNA
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK - RIHANNA

UBIERZ SIĘ JAK - RIHANNA

Dodane przez Kinga Rylska
17 Wrzesień '13

Ciężko powiedzieć czego możemy spodziewać się po sławnej piosenkarce z Barbadosu, słynącej z częstej zmiany nie tylko koloru włosów, ale również stylu. Rihanna bywa rock'owa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca. Wciąż zaskakuje stylizacjami niepozbawionymi dobrego smakuInspiruje obecnie wiele kobiet, bo bez względu na okazję – zawsze wygląda dobrze. Miesza, eksperymentuje i zaliczana jest do najlepiej ubranych gwiazd showbiznesu. Od prawie pół roku możemy podziwiać wyniki współpracy gwiazdy chwalonej za unikatowy styl z popularną brytyjską marką River Island!

 


My dziś podpowiadamy jak odtworzyć street’owy zestaw, w którym Barbadoska przechadzała się ostatnio po Nowym Jorku. Co ciekawe, w większości stworzyła go z własnych projektów - jak to się mówi najlepszą reklamą jest auto reklama.

 

 

Ubierz sie jak Rihanna

fot. Instagram Rihanna / materiały prasowe

 

 

Artystka do jeansowych spodni w stylu boyfriend dobrała krótki t-shirt oraz szpilki moro. Całą stylizację Riri dopełniał złoty full cap Chanel, mocno czerwone usta, spora ilość biżuterii i niezbędny gadżet celebrities - okulary przeciwsłoneczne. Stylowo, oryginalnie - gratulujemy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja