lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK - MAŁGORZATA SOCHA
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK - MAŁGORZATA SOCHA

UBIERZ SIĘ JAK - MAŁGORZATA SOCHA

Dodane przez Marta R.
04 Grudzień '11

Małgorzata Socha uchodzi bez wątpienia za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nic dziwnego, w końcu niemal wszyscy projektanci zabiegają o to, aby na ważnych eventach pojawiła się właśnie w kreacjach z ich atelier.

 

Aktorka z niebywałą starannością dobiera poszczególne outfity i zachwyca nienagannym stylem, zawsze dopasowanym do rangi wydarzenia i sytuacji. Zwraca szczególną uwagę także na odpowiednią fyzurę i makijaż, podkreślające jej naturalne piękno.

 

Na pokaz La Mania, który odbył się we wnętrzach Pałacu Kultury, Małgorzata Socha zdecydowała się założyć właśnie projekty tej marki. Połączenie spódnicy maxi z futrzaną kamizelką i cekinową bluzką jest idealnym rozwiązaniem na szczególne uroczystości. Taką z pewnością może być zbliżający się Sylwester. Podpowiadamy Wam, jak stworzyć podobną stylizację!

 

Małgorzata Socha

fot. Jakub Pleśniarski LAMODE.INFO - Małgorzata Socha 1. Spódnica Helmut Lang -ok. 1200 PLN; 2. Cekinowy top Topshop - ok. 170 PLN; 3. Kamizelka River Island - ok. 350 PLN; 4. Torebka Zara - 99 PLN; 5. Balsam do ust La Mer 202 PLN; 6. Buty Aldo - ok. 350 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja