lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK – MAFFASHION
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK – MAFFASHION

UBIERZ SIĘ JAK – MAFFASHION

Dodane przez Kinga Rylska
23 Czerwiec '14

Julia Kuczyńska – autorka bloga Maffashion – jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ciekawych współprac z rodzimymi i zagranicznymi markami, ogrom publikacji w magazynach o modzie i stylu, a nawet nie jedną okładkę. Jej profil na Facebooku śledzi ponad 260 tysięcy fanów, na Instagramie ponad 150 tysięcy, a jej bloga odwiedza ponad milion osób – to wszystko dzięki genialnemu wyczuciu stylu.

 

Jakiś czas temu dokładnie przyglądaliśmy się stylizacyjnym wyborom Julki, tworząc artykuł zoom na styl – Julia Kuczyńska, dziś natomiast postanowiliśmy odtworzyć jedną z jej stylizacji. Jaki zestaw nas urzekł? Zobaczcie sami!

 

Co więcej, podpowiadamy co założyć, by odzwierciedlić stylizację JuliiKwiecistą sukienkę typu maxi marki Bizuu zestawilibyśmy z skórzanymi sandałkami na szpilce z limitowanej kolekcji Baldowski by Zień dostępnej na BoutiqueLaMode.com (link), a do tego pierścionki marki Design F3H, które również można kupić na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com (link). Całość uzupełnilibyśmy skórzaną torebeczką na złotym łańcuszku projektu Mozcau by Justin, którą także dostaniemy w BoutiqueLaMode.com (link). 


 

Maffashion styl BoutiquLaMode.com

fot. madamejulietta.blogspot.com/BoutiqueLaMode.com/mat. prasowe

 

A Wam jak się podoba powyższy zestaw? 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja