lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK - LENNY KRAVITZ
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK - LENNY KRAVITZ

UBIERZ SIĘ JAK - LENNY KRAVITZ

Dodane przez Kinga Rylska
27 Styczeń '14

Lenny Kravitz niewąpliwie jest ikoną stylu. Podczas gdy inne gwiazdy usilnie podążają za trendami, zalicząc modowe wzloty i upadki, on wytycza własne ścieżki stylu. Look piosenkarza nie jest ściśle sprecyzowany – w zależności od dnia możemy go zobaczyć w spokojniejszych stylizacjach (zwykła koszulka i jeansy), a kolejnego w butach na koturnie i w skórzanych spodniach. Jego styl jest w pełni indywidualny, a przede wszystkim nieprzewidywalny. Za to go kochamy!

 

 

Nieodzownym elementem stylizacji Lenny’ego są biżuteria i przeciwsłoneczne okulary, zaś kolorem przeważającym w  szafie rockmana jest totalna czerń. Często w jego look’u dopatrzymy się także powycieranych jeansów vintage lub skórzanych spodni oraz mocnego akcentu w postaci masywnych biker boots.

 


Podpowiadamy jak odtworzyć stylizację niesamowitego rockmana. Składał się na nią czarny garnitur, szara wełniana czapka oraz bawełniany szalik i czarny t-shirt. Lenny dobrał do tego czarne, lakierowane buty oraz obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne. Bardzo stylowo, brawo!

 

 

Ubierz się jak Lenny Kravitz

Fot. facebook Lenny Kravitz/materiały prasowe

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja