lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > TYŁ NA PRZÓD - KOLEKCJA CONFASHION NA SEZON WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

TYŁ NA PRZÓD - KOLEKCJA CONFASHION NA SEZON WIOSNA LATO 2012

TYŁ NA PRZÓD - KOLEKCJA CONFASHION NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Marta R.
14 Marzec '12

Kolekcja Confashion na sezon wiosna lato 2012 namawia do zabawy formą. Dzianinowe sukienki nosić można bowiem na kilka sposobów, zmieniając  tym samym ich fason i charakter. Okrągły dekolt zamienia się w ten w kształcie litery V, a granatowy kolor przeobraża się w beż.  Te modowe metamorfozy są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie w projektowaniu nutkę indywidualizmu i lubią bawić się różnymi stylizacjami.

 

W kolekcji Confashion brak jednego dominującego koloru klasyczna biel i czerń miksuje się z modnym pomarańczem, czerwienią i intensywnym niebieskim. Całość podkreślają specjalnie zaprojektowane nadruki, zabawne literki rozmieszczone niby przypadkowo czy powiększony print pepitki, zdobiący rękawy sukienek.

 

Wśród fasonów wyróżniają się bluzki z krótszym przodem, odsłaniające delikatnie brzuch i chociaż ten trend wielu kojarzy się nie najlepiej, w sezonie wiosna lato 2012, powróci w nowym stylu.

 

Wiosenne propozycje marki prezentuje Beata Paluszkiewicz (Model Plus) przed obiektywem Radka Berenta –zobaczcie koniecznie!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja