lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > TRZY POKOLENIA DZIEWCZYN CRAWFORD RAZEM
Lamode.info

TRZY POKOLENIA DZIEWCZYN CRAWFORD RAZEM

TRZY POKOLENIA DZIEWCZYN CRAWFORD RAZEM

Dodane przez Redakcja
07 Maj '12

Na początku tego roku, córka modelki Cindy Crawford, 10-letnia Kaia dostała swoją pierwszą ofertę bycia twarzą dziecięcej kolekcji Versace. Jej mama początkowo bardzo podekscytowana i dopingująca własną pociechę zmieniła zdanie zaraz po tym, jak zdjęcia córki trafiły do opinii publicznej. Kampania była kontrowersyjna, bo dziewczynka została ubrana w krótką spódniczkę i skórzaną kurtkę, co wywołało niezadowolenie jej rodzicielki oraz spowodowało falę światowej krytyki. Cindy Crawford postanowiła, więc zawiesić karierę Kai na najbliższe 7 lat, ale jeśli zechce może wrócić do modelingu po skończeniu 17 lat.

Jednak jak widać 46-letnia Crawford zrobiła wyjątek i zapozowała wraz ze swoją córką oraz mamą Jennifer w najnowszej kampanii „Things My Mom Gave” marki JCPenny z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Spokojnie, u nas bez zmian obchodzimy to święto pod koniec miesiąca, jednak w Stanach Zjednoczonych wypada już w przyszłą niedzielę, 13 maja. Możemy, więc podziwiać piękny, rodzinny portret trzech pokoleń dziewczyn Crawford. Pozują one w podobnych strojach – luźnych, białych bluzkach i jeansach, co sprawia wrażenie, że są zgraną drużyną. Sesji towarzyszy też filmik, w którym Cindy opowiada o tym, co najcenniejszego dała jej mama, a mianowicie bezwarunkową miłość, którą sama stara się ofiarować swojej córce, bo jeśli ją mamy to nie potrzeba nam już nic więcej. Najbardziej w Jennifer podziwia zdolność dostrzegania dobra, a nie skupiania się na negatywnych aspektach świata. Kaia z kolei wyznaje, że Cindy jest najlepszą mamą na świecie.

 

Kampanii asystuje również konkurs na facebooku marki, w którym można wygrać 1000$ na zakupy. Zadanie jest proste, bo należy odpowiedzieć zgodnie z motywem przewodnim, co Tobie najcenniejszego ofiarowała mama? Proste jest tylko z pozoru, bo nie łatwo jest wybrać ten najważniejszy dar spośród tylu cennych, jakie dostajemy od mamy przez całe życie.

 

 

źródło:  www.youtube.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja