lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE – ZAPLANUJ ŚWIĄTECZNE ZAKUPY
Lamode.info

TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE – ZAPLANUJ ŚWIĄTECZNE ZAKUPY

TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE – ZAPLANUJ ŚWIĄTECZNE ZAKUPY

Dodane przez Ismena Dąbrowska
17 Grudzień '13

Spóźniliście się ze świątecznymi zakupami lub wciąż nie macie pomysłów na prezenty? Nic straconego! Od początku grudnia w kamienicy przy Pięknej 19, przez siedem dni w tygodniu macie szansę znaleźć oryginalne pomysły na upominki, w dodatku z metką Made in Poland.

 

Świąteczny pop-up shop X Art Yard Sale jest wypełniony po brzegi projektami rodzimych twórców. Czołówka polskiej ilustracji, mody czy wzornictwa proponuje z tej okazji kolekcje limitowane i premierowe. Slava Varsowia, BSIDES, Lous czy Cosima Borawska proponują specjalne serie akcesoriów, Delikatessen wyjątkową edycję koszul z grafiką Edgara Bąka, a MMC linię t-shirtów stworzoną przy współpracy z Łukaszem Ziętkiem i Andrzejem Sobolewskim.

 

 

Jak zaplanować świąteczne zakupowe szaleństwo? Warto przy okazji załapać się na organizowane w ramach X AYS wydarzenia. Już w piątek (20. grudnia) od 18:00 do 21:00 powitają Was na miejscu jeden z najbardziej obiecujących młodych projektantów Pajonk oraz jeden z najlepszych polskich ilustratorów, Arobal. Tego dnia kupicie na Pięknej projekty z ich wyjątkowej współpracy.

 

 

Pomysł na prezent dla mężczyzny? Nic prostszego. Męskie koszule, spodnie, kurtki, swetry czy dodatki? Na chwilę przed świętami, bo 21 i 22 grudnia, Dział Mody X AYS wypełnią propozycje dla panów. Tego dnia na zakupy zaprasza marka Delikatessen!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja