lamode > MODA POLSKA > NEWSY > TRENDY WIOSNA LATO 2012 – OKIEM STYLISTEK Z BOOM TEAM!
Lamode.info

TRENDY WIOSNA LATO 2012 – OKIEM STYLISTEK Z BOOM TEAM!

TRENDY WIOSNA LATO 2012 – OKIEM STYLISTEK Z BOOM TEAM!

Dodane przez Marta R.
20 Styczeń '12

Zaczyna się od trzęsienia ziemi, a dalej napięcie rośnie – tak charakteryzowane są filmy Hitchcocka. Podobnie opisać można duet stylistek Boom Team, pierwsza sesja jaką mieliśmy okazję publikować na łamach Lamode.info, była intrygująca i dawała nadzieję na nową jakość. Z każdą kolejną dziewczyny potwierdzają, że warto śledzić ich poczynania, bowiem w modzie mają jeszcze wiele do powiedzenia.

 

Najnowsza sesja, autorem której jest fotograf Maciej Bernas, prezentuje trendy na sezon wiosna lato 2012 i wykonana została specjalnie dla Fashion TV. Inspiracje tym, co zobaczyć można było podczas światowych tygodni mody, zostały przełożone okiem dziewczyn na polskie warunki. Stąd w stylizacjach użyto kolekcje wielu rodzimych marek - Krzysztofa Stróżyny, Kariny Królak, Romy Gąsiorowskiej - Stara Bardzo czy Mozcau by Justin.

 

Koralowa czerwień, pomarańcz i odważne kwieciste desenie, romantyczny pudrowy róż i kobiece tiule czy falbany, a może zmysłowe odcienie fioletu i sylwetka w kształcie klepsydry? Na który z trendów postawicie w nadchodzącym sezonie?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja