lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - KOLOROWE LATA 70-TE
Lamode.info

TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - KOLOROWE LATA 70-TE

TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - KOLOROWE LATA 70-TE

Dodane przez Katarzyna T.
07 Marzec '11

Lata 70-te to nieskończona kopalnia inspiracji – zarówno fasony, jak desenie i kolory powracają niemal co sezon w takiej czy innej postaci do naszych szaf. Nic dziwnego – ta burzliwa epoka została naznaczona stylem takich ikon, jak Jackie Kennedy Onassis, Diane Keaton i Jane Birkin. Ten niezwykle bogaty okres w modzie czerpał inspirację z kultury hippisów, na nowo wprowadził męską garderobę do kobiecej szafy i podpowiadał, jak się ubrać, by być glamour  przez cały dzień.

 

Tego lata fasony lat 70-tych łączą się z ciepłymi kolorami – ze słonecznym odcieniem żółtego, z głębokim fioletem, soczystym różem i energetyczną mandarynką. Aby nadać stylizacji więcej charakteru, koniecznie załóżmy na głowę chustkę lub kapelusz z szerokim, miękkim rondem. Nie zapomnijmy o dużych okularach, najlepiej cieniowanych, o miękkich torbach z frędzlami, masywnych koturnach i dużych bransoletach!

 

tl_files/trendy/z wybiegu/LATA 70-TE SS 2011/kolaz.jpgfot. East News (Marc Jacobs, Fendi, Etro, Paul et Joe, Emilio Pucci)

 

Galeria 1-5/15
Galeria 1-5/15
TAGI:     trendy | wiosna-lato 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja