lamode > URODA > MAKIJAŻ > TRENDY W MANICURE NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ DELIA COSMETICS
Lamode.info

TRENDY W MANICURE NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ DELIA COSMETICS

TRENDY W MANICURE NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ DELIA COSMETICS

Dodane przez Karolina Kucharska
11 Wrzesień '12

Moment, gdy kończy się lato, a zaczyna jesień to nieodzowny czas zmian. Porzucamy lekkie i zwiewne tkaniny, by ponownie otulić się w ciepłe wełny i kaszmiry. Nie inaczej rzecz się ma z kolorami – te pastelowe i energetyzujące, zamieniamy na bardziej klasyczne i stonowane. W aktualnym sezonie jesień 2012 prym niezaprzeczalnie wiodą przydymione lub nasycone fiolety oraz śliwki. Delia Cosmetics mająca w swej ofercie linię emalii do paznokci Coral Prosilk, również podąża zgodnie z obowiązującymi w manicure trendami i najnowsze propozycje lakierów prezentuje w odcieniach przybrudzonych pasteli, orzechowych brązów i dojrzałych śliwek.

 

 

jesienna kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics Coral Prosilkfot. materiały prasowe/ jesienna kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics Coral Prosilk


 

 

Nowe emalie Coral Prosilk to oprócz modnego koloru, również trwała dla paznokci ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zawartości kompleksu PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, emalie doskonale nawilżają i pielęgnują paznokcie. Lakiery zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu płytka pokryta emalią nie blaknie.

 

Sugerowana cena: 5,60 PLN/10 ml

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja