lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 – MĘSKI SZYK
Lamode.info

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 – MĘSKI SZYK

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 – MĘSKI SZYK

Dodane przez Katarzyna T.
31 Sierpień '11

Choć intensyfikacja tego trendu, obecnego już i w poprzednich sezonach, jest efektem dyskusji wokół popularnego ostatnio w środowisku modowym tematu androgynii, to jednak tendencja ta w damskiej modzie raczej podkreśla kobiecą zmysłowość, niż zaciera granice pomiędzy płciami.

 

Kobiety ubrane w garnitury, smokingi, proste koszule i kryjące figurę spodnie, paradoksalnie zyskują na seksapilu – a wszystko to dzięki projektantom, stosującym w „męskiej modzie damskiej” bogate zdobienia (Dolce&Gabbana), tkaniny zarezerwowane dla galowych sukni (Ralph Lauren) i dodatki, które nie pozostawiają wątpliwości co do tego, kto je powinien nosić (Moschino, DKNY, Salvatore Ferragamo).

 

Przepis na męski szyk tej jesieni? Noś garnitury – ale nie zapominaj o biżuterii, do ręki natomiast weź szykowną kopertówkę i nie zapomnij o kapeluszu - nałożonym na bakier. Przebieraj w szpilkach – najlepiej sprawdzać się będą klasyczne – czarne z ostrym noskiem, jednak zachęcamy do eksperymentów. Postaw na makijaż nude – najważniejsze są piękne, wyraźnie zarysowane, gęste brwi, choć w wersji wieczorowej dopuszczamy mocniej podkreślone oczy lub usta. Włosy noś rozpuszczone, z przedziałkiem pośrodku, lub gładko zaczesane. Jeśli masz ochotę na bardzo imprezowy wizerunek, spróbuj odtworzyć fryzury z pokazu Dolce&Gabbana.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/meski szyk.jpgfot. East News / Tommy Hilfiger, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Moschino

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja