PL / EN
TOREBKI NERKI – JAK NOSIĆ HIT SEZONU?

TOREBKI NERKI – JAK NOSIĆ HIT SEZONU?

Macie już taką w swojej szafie?

TOREBKI NERKI 2017

Pamiętacie saszetki biordrówki, tzw. nerki, noszone przez fanów streetwearu w latach 80.? Dzisiaj te charakterystyczne akcesorium przeżywa swój prawdziwy renesans, i choć coraz mniej ma wspólnego ze stylistycznym koszmarkiem, swoim pierwowzorem, zastosowanie pozostaje to samo: chcemy modę coraz bardziej dostosowywać do aktywnego, nowoczesnego stylu życia, stawiamy na komfort, a obecnie również nie rezygnując z dobrego stylu.

TOREBKI NERKI – TRENDY Z WYBIEGÓW 2017/2018

Żeby była jasność: nie odcinamy się zupełnie od klasyki. Wiele współczesnych nerek jest typowo sportowych lub nawiązujących do atletycznego sznytu. Takie projekty proponują Gucci, Louis Vuitton lub DKNY. Skórzane modele z łańcuszkiem pokazał na jesiennym pokazie Alexander Wang, płaskie saszetki przypominające portfele lansuje Stella McCartney, a CHANEL i Prada sprytnie przemyca do tego trendu swoje mini torebki, przypinając je po prostu do szerokich pasków.

Torebki nerki: Chanel Gucci, Alexander Wang, Louis Vuitton (fot. East News)

ZOBACZ TEŻ: TRENDY TOREBKI JESIEŃ ZIMA 2017/18

JAK NOSIĆ SASZETKI NERKI?

Torebki nerki stylizujemy w tym sezonie na dwa sposoby: albo zawieszamy ją klasycznie na biodrach, albo zakładamy przez ramię i nosimy na ukos. Trik z wybiegu: modelka na pokazie CHANEL wiosna lato 2018 zawiesza saszetkę na ramię i nosi jak zwykłą torebkę.

Zobaczcie, jakie modele wybrali dla siebie stali bywalcy tygodni mody!

video

ERDEM JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: torebki | jesień zima 2017/18 | street style |

podobne artykuły