lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > TOP MODELKA GISELE BÜNDCHEN HUCZNIE ŚWIĘTUJE PIERWSZE URODZINY HARPER’S BAZAAR BRAZIL
Lamode.info

TOP MODELKA GISELE BÜNDCHEN HUCZNIE ŚWIĘTUJE PIERWSZE URODZINY HARPER’S BAZAAR BRAZIL

TOP MODELKA GISELE BÜNDCHEN HUCZNIE ŚWIĘTUJE PIERWSZE URODZINY HARPER’S BAZAAR BRAZIL

Dodane przez Redakcja
26 Październik '12

Gisele Bündchen to niekwestionowana gwiazda mody. Ranking prestiżowego portalu models.com plasuje ją na pierwszym miejscu w kategorii najlepiej zarabiających modelek. W innych zestawieniach Gisele również króluje – drugie miejsce na liście najseksowniejszych kobiet w branży i zasłużona obecność w gronie supermodelek. Bündchen to również muza samego Mario Testino – czołowego fotografa mody. Dla Brazylijczyków Gisele Bündchen jest niczym modowe uosobieniem Pelé, dlatego nie mogło jej zabraknąć w urodzinowym wydaniu Harper’s Bazaar Brazil. Na okładce magazynu modelka ubrana w czarną wieczorową suknię pozuje z pękiem srebrnych balonów w ręce. Okładkę i urodzinową sesje zdjęciową wykonał kontrowersyjny Terry Richardson. Na kilku stronach Harper’s Bazaar Gisele świętuje roczek pisma pozując m.in. z cupcake’ami, na których widnieją pierwsze litery periodyku.

 

Harper’s Bazaar Brazil już wcześniej pracował z duetem Gisele Bündchen i Terrym Richardsonem. Dokładnie rok temu, sławny fotograf i długonoga bogini mody stworzyli sesję i okładkę premierowego wydania miesięcznika.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja