lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > TOP INSTAGRAM 21-27.02
Lamode.info

TOP INSTAGRAM 21-27.02

TOP INSTAGRAM 21-27.02

Dodane przez Kinga Nowicka
27 Luty '15

Pod względem istotnych dla branży mody wydarzeń, miniony tydzień był bardzo intensywny i niezwykle emocjonujący. Sporo działo się więc także na Instagramie, począwszy od nocy z niedzieli na poniedziałek, kiedy odbyła się 87. Gala Oscarów. Tej imprezie, która w tym roku była szczególnie ważna dla naszej rodzimej kinematografii, poświeciliśmy osobną galerię, gdzie znajdziecie najciekawsze instagramowe ujęcia z samej gali, jak i zza kulis. 

 

Poza najważniejszymi wyróżnieniami w przemyśle filmowym, muzyka także miała w tym tygodniu swoje święto z racji rozdania nagród BRIT Awards 2015. Impreza zgromadziła nie tylko wszystkie nominowane gwiazdy, ale również nazwiska ze świata mody. Tych na pewno nie brakuje na pokazach w ramach trwających ciągle Tygodni Mody – obecnie w Mediolanie. Projektanci chętnie dzięlą się kadrami z backstage’u swoich pokazów, modelki pokazują jak wygląda ich życie miedzy jednym, a drugim występem na wybiegu, a redaktorzy mody i blogerzy na bieżąco wrzucają na swoje profile najciekawsze sylwetki.

 

My, jak co tydzień, zebraliśmy to w jednym miejscu, czego efektem jest najnowsza odsłona cyklu TOP INSTAGRAM. Zajrzyjcie do galerii i poznajcie szczegóły! 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja