lamode > INFO > RYNEK > TOMMY TON INAUGURUJE AUTORSKĄ STRONĘ
Lamode.info

TOMMY TON INAUGURUJE AUTORSKĄ STRONĘ

TOMMY TON INAUGURUJE AUTORSKĄ STRONĘ

Dodane przez Redakcja
04 Wrzesień '15

Tommy Ton to jeden z najpopularniejszych fotografów mody ulicznej. Szerszej publiczności dał się poznać kiedy podjął współpracę z portalem Style.com, gdzie publikował zdjęcia streetfashion z Tygodni Mody z Paryża, Nowego Jorku, Mediolanu czy Londynu. Po jego odejściu nie było trzeba długo czekać na kolejny krok artysty – od środy fani twórczości Tona mogą podziwiać jego prace na autorskiej stronie TommyTon.com.

 

W wywiadzie dla portalu Business of Fashion fotograf zdradził, że niebawem na jego witrynie pojawi się ponad 15 tys. zdjęć, które zgromadził przez ostatnią dekadę swojej działalności. Album będzie zawierał nie tylko publikowane już w różnych mediach ujęcia, ale również materiały, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Internauci będą mogli skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki zdjęć, która umożliwi ich sortowanie na podstawie płci, konkretnych osób, projektantów, ale też kolorów, trendów czy nawet detali.

 

Ton pojawi się na nadchodzącym Tygodniu Mody w Nowym Jorku. Nie możemy się doczekać jego fotorelacji z wydarzenia, a Wy?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja