lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > TOMMY HILFIGER ŚWIĘTUJE 30. URODZINY MARKI I OTWIERA NOWY BUTIK W PEKINIE!
Lamode.info

TOMMY HILFIGER ŚWIĘTUJE 30. URODZINY MARKI I OTWIERA NOWY BUTIK W PEKINIE!

TOMMY HILFIGER ŚWIĘTUJE 30. URODZINY MARKI I OTWIERA NOWY BUTIK W PEKINIE!

Dodane przez Redakcja
02 Czerwiec '15

Jak świętować 30. urodziny, to z przytupem! Na taki właśnie krok zdecydował się Tommy Hilfiger, który z pokazem celebrującym jubileusz swojej marki postanowił przenieść się na moment do magicznego Pekinu. Amerykański projektant otworzył tam także swój kolejny butik, będący zarazem jego największym do tej pory sklepem w Chinach.

 

W tym szczególnym dniu Hilfigerowi towarzyszyła imponujaca ilość zaproszonych gości, bo aż 800 osób. Wśród nich nie zabrakło oczywiście postaci związanych z marką. Na pokazie pojawili się m.in. Olivia Palermo z mężem Johannesem Hueblem, przedstawicielki chińskiego modelingu - Deng Chao, Ziyi Zhang i Liu Wen, a także Shu Pei Qin, Xiao Wen Ju, Julia Hafstrom, Malaika Firth, RJ King, Miles McMillan czy Avery Blanchard

 

„Jestem zachwycony faktem, że mój kolejny jubileuszowy pokaz, po Paryżu i Nowym Jorku odbył się właśnie w Pekinie. Co więcej, celebracja w międzynarodowym gronie tak ważnego momentu dla marki, połączyła się dodatkowo z otwarciem naszego największego butiku w Chinach. Mam nadzieję, że niesamowity klimat, o który staramy się w ramach każdej kolejnej prezentacji najnowszej kolekcji, udzielił się wszystkim i tym razem” - powiedział po pokazie Tommy Hilfiger.  

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja