lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > TOMMY HILFIGER LIVE STREAMING - OBEJRZYJ POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2015/2016 NA ŻYWO Z LAMODE.INFO!
Lamode.info

TOMMY HILFIGER LIVE STREAMING - OBEJRZYJ POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2015/2016 NA ŻYWO Z LAMODE.INFO!

TOMMY HILFIGER LIVE STREAMING - OBEJRZYJ POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2015/2016 NA ŻYWO Z LAMODE.INFO!

Dodane przez Redakcja
16 Luty '15

Starą zbrojownię  w samym środku Nowego Jorku zamieniał już na wielką bibliotekę, z pomocą scenografii zmieniał na górski krajobraz Ameryki oraz jak ostatnio, wyprawił tam huczny koncert. Co tym razem w Park Avenue Armory pokaże Tommy Hilfiger? Nie obejdzie się na pewno bez niespodzianek, tym bardziej, że projektant świętuje w tym roku 30 lat istnienia swojej autorskiej marki. Pokaz, który odbędzie się już dziś jest ukoronowaniem tego jubileuszu. Kolekcja na sezon jesień zima 2015/2016, którą już o 17:00 czasu polskiego zobaczymy na wybiegu nawiązywać ma do ukochanego sportu Amerykanów - futbolu. Czyżby tym razem za scenografię posłużyło wielkie boisko? Niewykluczone! O tym, kto przyszedł na pokaz, jak wyglądała scenografia i w końcu, co najważniejsze, jaka jest najnowsza kolekcja, będziecie mogli przekonać się na LAMODE.INFO! Wszystko za sprawą relacji na żywo, która wystartuje dziś na portalu.

 

Pokaz rozpoczyna się o godzinie 17:00, ale już wcześniej warto podejrzeć jacy goście zjawili się na widowni oraz jaka panuje atmosfera na chwilę przed pokazem. Miłego oglądania!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja