lamode > INFO > KARIERA > THE SARTORIALIST POSZUKUJE ASYSTENTA I STAŻYSTÓW
Lamode.info

THE SARTORIALIST POSZUKUJE ASYSTENTA I STAŻYSTÓW

THE SARTORIALIST POSZUKUJE ASYSTENTA I STAŻYSTÓW

Dodane przez Katarzyna T.
24 Sierpień '11

Jeśli dawno nie zaglądaliście na bloga The Sartorialist, to koniecznie nadróbcie zaległości. Blog ten uległ bowiem nie lada zmianom, przekształcając się w stronę internetową o rozbudowanej strukturze. Możemy się zatem domyślać, iż założyciel, Scott Schuman, ma szerokie plany związane, tak z dziennikarstwem (fotograf współpracował już między innymi z magazynami GQ, Interview, Vogue Italia i Vogue Paris), jak i swą główną domeną – fotografią uliczną i studyjną.

 

Prawdopodobnie dlatego Schuman poszukuje obecnie osobistego asystenta o bardzo różnorodnych umiejętnościach – musi on mieć opanowaną obsługę cyfrowego systemu Canon 35mm i programu Photoshop, doświadczenie w technicznej obsłudze studyjnych sesji fotograficznych, w tym znajomość obsługi sprzętów oświetleniowych i dekoracyjnych, ważny paszport i prawo jazdy. Co więcej, asystent musi mieszkać w Nowym Jorku.

 

The Sartorialist otwiera swe podwoje także dla mieszkających w Nowym Jorku stażystów w The Sartorialist Studio. Praktyki nie są pełnoetatowe – wypełniać będą co najmniej dwa dni w tygodniu. Kandydat musi mieć ukończone czteroletnie studia ze średnią końcową nie niższą niż 3.0. Kluczowym elementem w kwalifikacji jest doświadczenie zawodowe lub wcześniejsze praktyki w modowych magazynach, agencjach PR i studiach fotograficznych. Dodatkowo, stażysta powinien władać nienagannym stylem – zarówno w mowie, jak i w piśmie, istotna jest również komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Przydadzą się również takie umiejętności, jak sprawne zarządzanie organizacyjne i zaawansowana obsługa programów Microsoft Suit i Adobe Photoshop.

 

Więcej informacji oraz kontakt do Scotta Schumana znajdziecie na stronie The Sartorialist.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja