lamode > MODA POLSKA > NEWSY > THE FUTURE IS NOW - MAGDA ROMAN W APOKALIPTYCZNEJ SESJI JACKA SROKI
Lamode.info

THE FUTURE IS NOW - MAGDA ROMAN W APOKALIPTYCZNEJ SESJI JACKA SROKI

THE FUTURE IS NOW - MAGDA ROMAN W APOKALIPTYCZNEJ SESJI JACKA SROKI

Dodane przez Redakcja
04 Styczeń '13

Potraficie wyobrazić sobie świat, w którym Was już nie będzie? Gdzie po wybuchu katastrofy ekologicznej, spadnięciu meteorytu lub innym kataklizmie ktoś z fragmentów wspomnień i rzeczy przez Was pozostawionych będzie próbował dowiedzieć się czegoś o Waszym życiu? Materiały wykorzystywane we współczesnej modzie potrafią być bardzo trwałe, możliwe więc, że wykonane z nich rzeczy "przeżyją" Nas o całe dekady. Jak bardzo niepowtarzalna jest Twoja przestrzeń i jakie ubrania pozostaną wizytówką naszej cywilizacji?

 

 

Takie przemyślenia natchnęły Jacka Srokę do stworzenia niezwykłego edytorialu The Future Is Now, który ukazał się właśnie w amerykańskim magazynie online UCE Magazine. Dzięki awangardowym stylizacjom Edvarda Mess’a oraz ekstrawaganckiemu makijażowi Anny Kołygi i fryzurom teamu Jaga Hupało born to create, Magda Roman (D’Vision) i Aleksandra Materska (AMQ Models) przeistoczyły się z pięknych modelek, w androgyniczne, kosmiczne istoty.

 

 

Naszą uwagę zwróciły szczególnie futro z gumy Jakuba Pieczarkowskiego, kolia z kości autorstwa Zuzy Słomińskiej oraz bransoletki z widelca od Moniki Roth. Ta sesja z pewnością kwestionuje kanony piękna, bardzo niepokoi, ale i przyciąga wzrok.

 

Zapraszamy do galerii. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja